QULTURALNE BIERZMOWANIE – Legionowo

Weź udział w niecodziennym wydarzeniu: QULTURALNE BIERZMOWANIE w Legionowie. Przyjdź i zobacz jak pięknie można żyć wiarą w Boga.

 

GDZIE → SALA WIDOWISKOWA RATUSZA MIEJSKIEGO W LEGIONOWIE PRZY UL. PIŁSUDSKIEGO 41
KIEDY → 22 WRZEŚNIA 2024 R. GODZ. 16.00
DLA KOGO → DLA MŁODZIEŻY PRZYGOTOWUJĄCEJ SIĘ DO BIERZMOWANIA
CO → KONCERT + MODLITWA + ŚWIADECTWA + WSPÓLNOTY
KTO → ZESPÓŁ „DLA TEGO” (https://www.facebook.com/dlaTego)

QULTURALNE BIERZMOWANIE to nietypowe spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, czyli osób takich jak Ty.

W profesjonalnej sali koncertowej (nagłośnienie, oświetlenie) spotkasz się z młodymi ludźmi z całego dekanatu legionowskiego (8 parafii). Wydarzenie, które potrwa ok. 1,5 godziny będzie wędrówką przez muzykę, opowieści o wierze, rozmowy przedstawicielami (lokalnych) kościelnych grup młodzieżowych (wspólnot).

QULTURALNE BIERZMOWANIE to okazja „dotknięcia” żywego Kościoła, zbudowania prawdziwej relacji z Bogiem w codzienności, odkrycia swoich wartości, talentów i pasji.

Muzyka, świadectwa, rozmowy dotkną Twojego młodego serca, które jest spragnione
akceptacji. Dzięki temu wydarzeniu poczujesz, że Kościół jest Twoim domem, w którym zawsze jesteś mile widziany, i w którym możesz po prostu być bez jakichkolwiek wymagań, nakazów czy zakazów.

 

Dzięki QULTURALNEMU BIERZMOWANIU zobaczysz, że nie jesteś w Kościele sam. Odkryjesz, że przyznawanie się do Boga nie jest czymś wstydliwym i odosobnionym. Na sali oprócz Ciebie zasiądzie ponad 200 osób takich jak Ty: Twoich kolegów i znajomych z najbliższej okolicy.

 

PRZYJDŹ I ZOBACZ, JAK PIĘKNIE MOŻNA ŻYĆ WIARĄ W BOGA! CZEKAMY NA CIEBIE W NASZYM WSPÓLNYM DOMU, JAKIM JEST WSPÓLNOTA KOŚCIOŁA! DO ZOBACZENIA NA QULTURALNYM BIERZMOWANIU JUŻ 22 WRZEŚNIA!